Сьогодні, 8-го травня, буде зіграно центральний матч 1/2 фіналу Кубка області. У боротьбі за путівку до фіналу зійдуться ФК “Вільхівці” та “Благо-Юність”. Перша гра між цими командами завершилась нічиєю (1:1), тож саме сьогодні на стадіоні Чайка” у Вільхівцях і буде визначено фіналіста турніру. Матч розпочнеться о 15:00 і буде показаний у прямому етері на YouTube-каналі ІФ СПОРТ.
ФК “Вільхівці” – “Благо-Юність”: пряма трансляція
![](https://i0.wp.com/ff.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/chemp_21.jpg?fit=800%2C400&ssl=1)
Вирішальний двобій за вихід до фіналу
Читати також
Чемпіонат області. 17 тур: “Благо-Юність” та “Вільхівці” синхронно перемагають (+ ВІДЕО)
НК “Пробій” – “Нафтовик”: пряма трансляція
“Благо-Юність” – ФК “Вільхівці”: пряма трансляція