Сьогодні, 3-го квітня, “Благо-Юність” проведе перший офіційний матч у весняній частині сезону. У рамках 1/2 фіналу Кубка ААФУ суперником команди Василя Малика буде ФК “Миколаїв” зі Львівщини. Матч розпочнеться о 16:00. Прямий етер матчу покаже YouTube-канал ФК Миколаїв.
ФК “Миколаїв” – “Благо-Юність”: пряма трансляція
![](https://i0.wp.com/ff.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/yunist_9.jpg?fit=800%2C400&ssl=1)
Старт футбольної весни для лідера Чемпіонату області
Читати також
ФК “Вільхівці” – “Благо-Юність”: пряма трансляція
НК “Пробій” – “Нафтовик”: пряма трансляція
“Благо-Юність” – ФК “Вільхівці”: пряма трансляція