У п’ятницю, 5 квітня, матчем в Івано-Франківську стартує програма третього туру у Чемпіонській групі Першої ліги. На стадіоні “Рух” місцеве “Прикарпаття” прийматиме столичну команду “Лівий берег”. За протоколом безпеки воєнного стану гра пройде без глядачів. Пряму трансляцію дивіться о 13:00 на YouTube-каналі ПФЛ.
“Прикарпаття” – “Лівий берег”: пряма трансляція
![](https://i0.wp.com/ff.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712263047-0592.png?fit=773%2C380&ssl=1)
Черговй матч "Прикарпаття"
Читати також
ФК “Вільхівці” – “Благо-Юність”: пряма трансляція
НК “Пробій” – “Нафтовик”: пряма трансляція
Ігор ХУДОБЯК: “Зараз шкодую, що був у Ростові”