Футбольний Франківськ

Все про футбол на Прикарпатті!

Понад три десятки арбітрів ІФАФ пройшли тестування

Арбітри до відновлення сезону готові

6 квітня арбітри, асистенти арбітра та спостерігачі арбітражу, які проводять матчі обласних змагань з футболу, взяли участь у тестуванні з фізичної та теоретичної підготовки перед стартом весняної частини змагань сезону 2023-2024 років.

На стадіоні зі штучним покриттям “Хет-Трик Арена” у м. Івано-Франківську екзаменаційна комісія на чолі з головою Комітету арбітрів “ІФАФ” Михайлом Марцинюком провела для арбітрів та асистентів арбітра тестування з фізичної підготовки, що включало в себе подолання за певний час дистанції в 40 метрів (2 відрізка), а також дистанції в 75 метрів (30 відрізків).

Участь у тестуванні взяли 33 арбітри. Окремі арбітри не змогли взяти участь у тестуванні через різні причини. Для них здачу вказаних нормативів буде проведено додатково. Були звільнені від відповідних нормативів рефері, які представляють нашу область і проводять матчі за участю професіональних команд. Далі, арбітри разом зі спостерігачами арбітражу, у приміщенні офісу обласної асоціації футболу склали екзамен з теоретичної підготовки на знання Правил гри у футбол та вимог Регламенту обласних змагань.

ІФАФ