У третьому турі групи “Чемпіонська” івано-франківська команда зазнала прикрої домашньої поразки (0:1) від одного з претендентів на вихід в УПЛ, пропустивши єдиний гол зі штрафного на 69-й хвилині. Одразу по завершенні поєдинку на стадіоні “Рух” своїми враженнями від гри поділилися наставники обох команд – Віталій Первак (“Лівий берег”) та Олексій Городов (“Прикарпаття-ЗСУ”).
“Прикарпаття” – “Лівий берег” – 0:1. Післямова
![](https://i0.wp.com/ff.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/1712383032-4510.png?fit=773%2C380&ssl=1)
Післяматчеві коментарі
Читати також
Ігор ХУДОБЯК: “Зараз шкодую, що був у Ростові”
Богдан Оринчак увійшов до символічної збірної 26 туру Другої ліги
Артур Микитишин забив перший м’яч у поточному сезоні УПЛ (+ ВІДЕО)