“Ураганівець” Ігор Корсун увійшов до символічної збірної заключного туру регулярного сезону Екстра-ліги. У матчі проти “Сокола” з Хмельницького, який завершився поразкою “драконів” з рахунком 3:5, Корсун оформив хет-трик, завдяки якому і потрапив до п’ятірки найкращих.
![](https://i0.wp.com/ff.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-10.png?resize=640%2C640&ssl=1)
Читати також
Дмитро Федик разом з “Левіце” виборов “бронзу” Чемпіонату Словаччини
Учні Ліцею №23 ім. Гурика стали переможцями районного етапу Шкільних ліг “Пліч-о-пліч”
“Ураган” переможно розпочав серію плей-офф Екстра-ліги (+ ВІДЕО)