Івано-франківська команда і вдруге поступилася одному з претендентів на вихід в УПЛ. Долю матчу 6-го туру Чемпіонської групи було вирішено ще до перерви, коли господарі забили чотири м’ячі. Одразу по завершенні поєдинку у Петровому своїми враженнями від гри поділилися наставники обох команд – Олексій Городов (“Прикарпаття-ЗСУ”) та Владислав Лупашко (“Інгулець”).
“Інгулець” – “Прикарпаття” – 4:0. ПІСЛЯМОВА
![](https://i0.wp.com/ff.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/1714300913-0379.png?fit=773%2C380&ssl=1)
Коментарі наставників
Читати також
Ігор ХУДОБЯК: “Зараз шкодую, що був у Ростові”
Богдан Оринчак увійшов до символічної збірної 26 туру Другої ліги
Артур Микитишин забив перший м’яч у поточному сезоні УПЛ (+ ВІДЕО)