Сьогодні, 30-го березня, “Ревера 1908-ФАПФ” проведе перший матч у весняній частині сезону. Суперником команди Ярослава Матвіїва буде “Галичина-Фенікс” зі Львова/Підмонастиря. Матч відбудеться на штучному полі СК Академії НФК “Ураган” і розпочнеться о 14:00. Прямий етер матчу покаже YouTube-канал ФАПФ.
“Ревера 1908-ФАПФ” – “Галичина-Фенікс”: пряма трансляція
![](https://i0.wp.com/ff.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/fapf_3.jpg?fit=800%2C400&ssl=1)
Перший матч "Ревери 1908-ФАПФ" у прямому етері!
Читати також
ФК “Вільхівці” – “Благо-Юність”: пряма трансляція
НК “Пробій” – “Нафтовик”: пряма трансляція
“Благо-Юність” – ФК “Вільхівці”: пряма трансляція