Футбольний Франківськ

Все про футбол на Прикарпатті!

Чемпіонат ААФУ. 14 тур: “Ревера 1908-ФАПФ” святкує історичну перемогу, “Пробій” вдруге програв навесні

Діаметрально протилежні результати наших представників

Свій третій матч у весняній частині сезону провів городенківський “Пробій”. Команда Володимира Ковалюка в гостх помірялась силами з “Колосом” з Полонного. Перша половина гри завершила без голів, тоді як по перерві влучний удар Никитюка приніс три очки господарям – 1:0. Для городенківців ця поразка стала другою у весняній частині сезону.

“Колос” Полонне – “Пробій” Городенка – 0:1 (0:0)
Гол:
Никитюк (59)
“Колос”: Фіяло (в), Жданов (к), Никитюк, Наумець, Луцюк, Кошка, Притуляк (Демчик, 56), Брицький (Кашперук, 56), Морозов (Бартошук, 89), Коляда (Наконечний, 90+2), Скоцький (Попадюк, 82). Запасні: Омелянюк (в), Дарман, Ф. Семенюк, Лавренюк.
“Пробій”: Піцан (в), Борисевич, Волошинович (Комуніцький, 78), Дитко, Дриган (В. Парзуць, 80), Іваничук (Кукурудз, 46), Я. Пархуць (Радульський, 80), Писко, Романчук, Сікач, Харук. Запасні: Креховецький (в), Р. Семенюк, Білик, Кудла. Головний тренер: Володимир Ковалюк.
Попередження: Коляда (20), Наумець (38) – Борисевич (68)

Франківська “Ревера 1908-ФАПФ” натомість зіграла свій перший офіційний матч у Новому Році. У першому таймі підопічні Ярослава Матвіїва зуміли тричі приголомшити своїх суперників зусиллями Максименка, Неледви та Пащака – 3:0. А от після відпочинку господарів наче підмінили і гості зі Львівщини ледь не скористались “вальяжністю” своїх опонентів – команді вдалось відіграти два м’ячі і завершальні хвилини видались дуже напруженими. Втім, “Ревера 1908-ФАПФ” зуміла втримати переможний рахунок (3:2) і святкувала свою першу перемогу в історії на всеукраїнському рівні!

“Ревера 1908-ФАПФ” Івано-Франківськ – “Галичина-Фенікс” Львів/Підмонастир – 43:2 (3:0)
Голи:
Максименко (11), Неледва (26), Пащак (45+1, пен) – Шута (76), Яаорський (78)
“Ревера 1908-ФАПФ”: Кравець (в), Брацюнь, Коновалов, Максименко, Сальваровський (Школьний, 82), Бойко (к), Салій (Шмаль, 68), Дрекало Андрій (Корвацький, 74), Неледва (Максимів, 90+2), Шкварилюк (Угринюк, 86), Пащак. Запасні: Горбатюк (в), Пицик, Равлюсь, Гоголь. Головний тренер: Ярослав Матвіїв.
“Галичина-Фенікс” Львів/Підмонастир: Шарун (в, к), Даців, Чабан, Куртяк, Д. Яців, Шута, А. Вільховий, Сороколіт, Яворський, Сидор (В. Яців, 64), Т. Вільховий (Матусевич, 68). Запасний: Федишин (в). Головний тренер: Андрій Чіх.
Попередження: Неледва (4), Салій (43), Максименко (49) – Даців (8), Д. Яців (47), Сидор (64), Шарун (84), Яворський (87)

“Пробій” у турнірній таблиці опустився на одну сходинку і випав із зони плей-офф – наразі городенківці йдуть на шостій сходинці з 17 балами в активі. Натомість “Ревера 1908-ФАПФ” знаходиться на останній сходинці групи 1 – в активі команди 4 залікові пункти.