Футбольний Франківськ

Все про футбол на Прикарпатті!

“Прикарпаття” святкувало першу перемогу в групі “Чемпіонська”

Є переможні три очки!

Найбільш багатостраждальний матч на вихідних відбувся у Сумах, де “Вікторія” приймала “Прикарпаття”. Добрих дві третини першого тайму опнились поза трансляцією через відсутність електроенергії на стадіоні, а на 57-ій хвилині взагалі пролунав сигнал повітряної тривоги. тож командам довелось чекати дві години на вдіновлення матчу. В підсумку, перемогу франківцям приніс дебютний гол Коса – 1:0!

Чемпіонат України. Перша ліга. Група “Чемпіонська”. 4 тур
«Вікторія» (Суми) – «Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 0:1 (0:1)
Гол
: Кос (11).

Вікторія (стартовий склад): Шеліхов, Корохов, Нелін, Кравчук, Ульянов, Долінський, Лебеденко, Чеглов, Копил, Машталір, Нич. Запасні: Литвиненко, Курелех, Данилюк, Савченко, Бойко, Шпирьонок, Шарай, Байдал, Євпак, Ярош.
Прикарпаття (стартовий склад): Бобинець, Радульський, Швець, Болденков, Демків, Попчук, Романов, Бучакчийський, Рудюк, Цюцюра, Кос. Запасні: Кучерук, Барчук, Беспалько, Геник, Соловйов, Стаднік, Сьомка, Титов, Шинкаренко.
Попередження: Нелін (30) – Радульський (56), Цюцюра (64), Геник (75), Стаднік (79).

Наступні матчі, турнірну таблицю та поточні результати турніру можна знайти у розділі ПЕРША ЛІГА ПФЛ нашого сайту.