Івано-франківська команда здобула другу поспіль перемогу – цього разу домашню, над “Полтавою” (3:1). Одразу після матчу п’ятого туру чемпіонської групи своїми враженнями від гри поділилися наставники обох команд – Ігор Тимченко (“Полтава”) та Олексій Городов (“Прикарпаття-ЗСУ”).
“Прикарпаття” – “Полтава” – 3:1. ПІСЛЯМОВА (+ ВІДЕО)
![](https://i0.wp.com/ff.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/1713558971-4715.png?fit=773%2C380&ssl=1)
Післяматчеві коментарі
Читати також
Ігор ХУДОБЯК: “Зараз шкодую, що був у Ростові”
Богдан Оринчак увійшов до символічної збірної 26 туру Другої ліги
Артур Микитишин забив перший м’яч у поточному сезоні УПЛ (+ ВІДЕО)